Merkez Mağaza : 0212 517 43 74

Eminönü Mağaza : 0212 547 57 37

Fabrika : 0212 494 37 71

Hakkımızda


Verda Tekstil, 26 yılı aşkın bir süredir iç de dış giyimde bay, bayan ve çocuk ürünleri ile dalında uzmanlaşmış bir şirkettir.

VİOLET, ARMİYA, LUTİK ve ELENORA VIOLETTI adı altında markaları ile üretimini yurt içinde satmakta ve yurt dışına ihraç etmektedir.

Faliyetini, ikitelli fabrikada sürdürmektedir. Deneyimli eleman kadrosu ile herzaman yenilikçi, modaya uygun, kaliteli ürünler tasarlamıştır. Tasarlanan modellerin, kalıp hazırlık, kesim, dikim, ütü kalite kontrol ve ambalaj aşamaları, kendi bünyesinde gerçekleşmektedir. Yılda (yaz-kış) iki ana koleksiyon hazırlanmaktadır. 


İç giyimde uzmanlaşmış olan şirketimiz ihracatta iç ve dış giyim olarak kendi koleksiyonu dışında müşterilerden gelen istekler doğrultusunda üretim yapmaktadır.

Öncü olmak; 

Beğenilmek, iyi ve güzel şeyler icrat etmek, başarıya ulaşmak, herkese keyif verir. Başarımızın tescillenmesi müşterilerimizden gelen olumlu tepkiler daha yenilikçi ve modern bir çizgiye ulaşmış olmamız VERDA TEKSTİL olarak bütün çalışan ekibimizle bizlere gurur veriyor...